Identyfikatory dla uczniów, wejście na kartę

Biblioteka

Biblioteka czytnik kodów

Karty biblioteczne PCV

Cena: 1,50 zł brutto/ 1 szt.

Karty drukowane na PCV o wymiarach kart płatniczych 86 x 54 mm, grubość 0,76 mm, drukiem termotransferowym w kolorze czarnym. Dodatkowo karta zabezpieczona jest folią re-transferową która dodatkowo zabezpiecza kartę przed wycieraniem. Podobnie jak na etykietach, na kartach możemy wykonać nadruk dowolnych danych łącznie z imieniem i nazwiskiem czytelnika. Umieszczenie danych nie wpływa na cenę. Teoretycznie kartę taką można wykorzystać jako identyfikator - bez zdjęcia.

Możliwy jest również nadruk logo szkoły w trybie monochromatycznym. Efekt jest podobny jak w przypadku druku kolorowego logo na czarno-białej drukarce laserowej. Nie każde logo prezentuje się więc dobrze.

Istnieje też możliwość druku kolorowej karty, w tym celu prosimy o kontakt lub zapoznanie się z cennikiem identyfikatorów. Cena kolorowej karty uzależniona jest od ilość, zaczyna się od 2,50 zł brutto.

Grupa LOCA - Systemy Kontroli Dostępu i Identyfikacji, 13-200 Działdowo, ul. Żeromskiego 6, tel. 23 696 90 00, 693 065 600
Identyfikatory dla uczniów, legitymacje służbowe nauczyciela, Identyfikatory dla nauczycieli, Systemy kontroli dostępu i RCP

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.